معمای سی‌آی‌اِی

معمای سی‌آی‌اِی برای علاقمندان شغل جاسوسی؛ اختلاف تصاویر را پیدا کنید!

در آستانه ی روز هالووین، سی آی اِی یا همان سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده آمریکا با انتشار یک معمای تصویری در توییتر رسمی خود  از کاربران تیزبین این شبکه اجتماعی دعوت کرد اختلاف تصاویر معما را پیدا کنند.

این سازمان جاسوسی در کپشن تصویر این معما که مملوء از نمادهای روز هالووین است نوشت: می توانید تفاوت های پنهان تصاویر را پیدا کنید؟

کاربری خطاب به حساب کاربری سی آی اِی نوشت: «کار مهم تری برای انجام دادن ندارید؟»

کاربر دیگری به شوخی نوشت: «عالی شد – فکر کنم معنی اش این است که استخدام شدید – سر وقت سرکارتان باشید و اسلحه ی کمری و آن چهار گذرنامه ی جعلی تان را هم ببرید.»

کاربری هم به شوخی گفت: «آن ها روح شهروندهای آمریکا هستند که سی آی اِی بدون برگزاری دادگاه آن ها را کشته؟»

شما چند اختلاف پیدا کردید ؟

معمای سی‌آی‌اِی برای علاقمندان شغل جاسوسی؛ اختلاف تصاویر را پیدا کنید! در آستانه ی روز هالووین، سی آی اِی یا همان سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده آمریکا با انتشار یک معمای تصویری در توییتر رسمی خود  از کاربران تیزبین این شبکه اجتماعی دعوت کرد اختلاف تصاویر معما را پیدا کنند. این سازمان جاسوسی در کپشن تصویر این معما که مملوء از نمادهای روز هالووین است نوشت: می توانید تفاوت های پنهان تصاویر را پیدا کنید؟ کاربری خطاب به حساب کاربری سی آی اِی نوشت: «کار مهم تری برای انجام دادن ندارید؟» کاربر دیگری به شوخی نوشت: «عالی شد – فکر کنم معنی اش این است که استخدام شدید – سر وقت سرکارتان باشید و اسلحه ی کمری و آن چهار گذرنامه ی جعلی تان را هم ببرید.» کاربری هم به شوخی گفت: «آن ها روح شهروندهای آمریکا هستند که سی آی اِی بدون برگزاری دادگاه آن ها را کشته؟» شما چند اختلاف پیدا کردید ؟

برچسب ها

دانلود از گوگل پلی دانلود از بازار دانلود از مایکت دانلود مستقیم